Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy

Aktualności

Czy panele perowskitowe zrewolucjonizują fotowoltaikę?

Czy panele perowskitowe zrewolucjonizują fotowoltaikę?

07-02-2023

Fotowoltaika to oszczędność, niezależność od rosnących cen energii oraz troska o środowisko. Rozwój techniki fotowoltaicznej w kierunku bardziej ekonomicznych i wydajnych rozwiązań to kwestia czasu. Dzięki odkryciu polskiej fizyk, Olgi Malinkiewicz, świat zielonej energii już wkrótce zrewolucjonizują lekkie, cienkie i tańsze ogniwa perowskwitowe. Eksperci twierdzą, że nowoczesne panele będą mogły wyprodukować nawet o jedną trzecią więcej energii.

Inwestycja w fotowoltaikę? Nie ma na co czekać – będzie drożej

Inwestycja w fotowoltaikę? Nie ma na co czekać – będzie drożej

10-06-2022

Osoby, które jeszcze zastanawiają się nad inwestycją w fotowoltaikę powinni podjąć decyzję w najbliższym czasie. Jeśli tarcza antyinflacyjna nie zostanie przedłużona, od sierpnia VAT na energię elektryczną wzrośnie o 18%. Ucieczką od rosnących cen prądu może być fotowoltaika, jednak oczekiwany wzrost zainteresowania instalacjami może spowodować opóźnienia realizacji z powodu ograniczonej dostępności podzespołów a także wzrost cen inwestycji. 

Copyright © 2022 OPTIMAL Wojciech Tatka. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności i cookies | Rodo

Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego