730 654 011 biuro@sundea.pl

Ostatnia szansa na skorzystanie z dofinansowania Mój Prąd 3.0

Jeszcze przez kilka dni można składać wnioski w programie "Mój Prąd 3.0". Budżet programu w wysokości 534 mln zł zostanie wyczerpany w przyszłym tygodniu. 

Trzecia edycja programu "Mój Prąd" zaplanowana była na okres od 1 lipca do 22 grudnia lub do wyczerpania środków. Zgodnie z wyliczeniami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej środki z liczącego ponad pół miliarda budżetu skończą się w przyszłym tygodniu. 

Budżet według wyliczeń NFOŚiGW miał pozwolić na dofinansowanie ok. 178 tys. mikroinstalacji fotowoltaicznych. Do wczoraj, tj. 29 września br., wpłynęło 166 tys. wniosków. 

Była to trzecia edycja programu dofinansowań, w której maksymalny poziom wsparcia został ustalony na poziomie max 50% kosztów kwalifikowanych wykonanej inwestycji, jednak nie więcej niż 3 tys. zł (w poprzednich edycjach programu było to 5 tys. zł). Większość wnioskodawców skorzystało z maksymalnej kwoty 3 tys. zł dofinansowania.   

Obszar działalności
Śląsk Cieszyński
Skoczów, ul. Wałowa 3

Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+
-
-
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy.